O nás

Jsme česká rodinná firma, která vyrábí ponorná čerpadla již více než čtvrt století!

Za dobu naší existence jsme vyrobili již více než 35 000 čerpadel. V našem sortimentu najdete vřetenová čerpadla KLASIK v litinovém provedení nebo čerpadla INOX v celonerezovém provedení. Vyrábíme i čerpadla z řady TLAKOVKY pro tlakové kanalizace a od roku 2021 máme v nabídce také kalová odstředivá čerpadla z řady KALOVKY. V současné době nabízíme ucelený sortiment pro čerpání čisté i odpadní vody. Neustále pracujeme na vývoji nových modelů čerpadel. Kromě kompletních čerpadel nabízíme také veškeré náhradní díly a příslušenství spojené s našimi nabízenými produkty. Samozřejmostí je také poskytnutí odborného poradenství či plnohodnotného záručního i pozáručního servisu.


Historie firmy

V roce 2007 bylo vybudováno středisko kovovýroby, kde jsme se z počátku věnovali výrobě náhradních dílů pro vřetenová čerpadla. V roce 2009 bylo vyvinuto naše první vřetenové čerpadlo a v roce 2010 byla rozšířena výrobní a skladovací hala.

f1

 

Od roku 2013 spolupracujeme s Vysokým učením technickým v Brně. V současné době se do chodu firmy zapojuje již třetí generace rodiny Chvátalů.

f2

 

Hlavním posláním naší firmy je vyrábět vysoce spolehlivá ponorná čerpadla špičkové kvality, a proto každé čerpadlo před vysláním do světa pečlivě testujeme a kontrolujeme. O vysoké spolehlivosti našich produktů svědčí také velmi nízká poruchovost do 0,5 %.

 

Jak to u nás vypadá

 

Zpět do obchodu